Hizmetlerimiz

Anasayfa > Hizmetlerimiz
Dış Cephe Cam Temizliği

Her türlü dış cephe temizliği hizmetlerini de yapan firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir bu alandada yirmi yıllık tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan akar temizlik firması siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğindede kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Dış cephe temizliği farklı koruma materyallerine göre uygulamalarda değişiyor Alicobond, paslanmaz, pvc, alüminyum kompozit, metal, ctp levhalar, paksiding, mermer, mozaik, granit, kompakt laminant levhalar, ve cam giydirme gibi çokçeşitli giydirme sistemlerine karşılık bunlara uygun temizleme ve koruma sistemleri mevcuttur.

 1. Zemin tespiti
 2. Uygulama programı
 3. Personel ve kimyasal seçimi
 4. Kullanılacak aracın seçimi
 5. Uygulama

Gümüşyel çalışanları tarafından; Cam temizliği isteyen müşterilerimizin, belirlediği zaman ve süreye uygun, tüm kurallara uyumlu şekilde camları temizlenmektedir.

Özellikle tadilat sonrası ortaya çıkan camlardaki boya vb. kirler titizlikle cama zarar vermeden temizlenmektedir.

Yüksek binalardaki tehlikeli bölgelerdeki camların temizliği gerekli iş güvenliği önlemleri alınarak yapılmaktadır.

Personelimiz cam temizleme talimatlarına uygun verilen hizmetle müşterilerimizin beklentilerine cevap vermektedir.

Cam temizleme personeli sildiği camların etrafını da temizleyerek görünümün çok daha güzel olmasını sağlamalıdır.

Potansiyel tehlike arz eden cam temizliklerinde cam temizleme personeli tüm can sağlığı önlemlerini almadan kesinlikle cam temizliğine başlamamalıdır.

Islak ellerle camın kenarlarına veya çerçevelere tutunmamalı ve sarkmamalıdır.Cam temizliğinde kullanılacak tüm araç gereç ve malzemeyi yanında bulundurmalıdır.

Camlarını temizletmek isteyenler camlarını deneyimli ve tecrübeli cam temizleme personeline yaptırmalıdırlar.

Çalışanlar ise tehlike ve kendileri açısından risk oluşturacak durumlara müsaade etmemelidirler.

Ev ve Ofis Temizliği

EV TEMİZLİĞİ

Günümüzde ev temizliği konusunda çalışan eşlerin ya da çocuklu ailelerin zorluk çekmesinden dolayı firmaların sunduğu özel ev temizliği hizmeti konusunda çok dikkatli olmalı ve dikkatli davranmalısınız…

Hızlı ve sorunsuz ev temizliği hizmeti ile evlerinizde aradığınız hijyeni size sunacak. Daha yaşanılabilir mekanlar elde etmek için ev temizliği konusunda özel ekipmanlar kullanan firmamızı tercih edebilir ve biz evinizi temizlerken siz çayınızı yudumlamak ile meşgul olabilirsiniz…

Müşteri memnuniyetini merkez alan bir profesyonellik ile hareket ettiğimiz ev temizliği hizmetimizde, sizden gelen talepleri de göz önüne alarak en ideal fiyatı sunmakta ve sizleri memnun edebilme çabası içerisinde olmanın haklı gururunu yaşamaktayız…

OFİS TEMİZLİĞİ

Gümüşyel Temizlik 2001 yılından bu yana siz müşterilerine profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir.

Günümüzün büyük bir bölümü ofislerde geçiririz çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı hem de beden sağlığı için çok önemlidir.

Profesyonel temizlik için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz kalitemize güveniyoruz.

Ofis temizliğinde ekiplerimiz camlarınızı cam aletleri ile bez sürmeden lekesiz temizlik sunarlar.

Masalarınız ve pc leriniz özel bezlerle çizmeden tozları özel temizlik ürünü ve bezleri ile silinir.

Ve masa düzeni bozulmadan aynı alındıgı gibi tekrar yerine konularak siz müşterilerin düzeni bozulmamış olur.

Kitaplık ve raflarınız vs boşaltılarak tozları alınıp tekrar aynı düzende dizilerek temizliği sağlanır.

Mutfağınız komple hijyen şartlarına uygun dolap içleri ve kapakları, aspiratörünüz fayansları temizlenerek, mutfağınızın hijyeni sağlanır.

Banyo ve wc bölümleriniz kimyasal ürünlerimizle temizlenir.

Banyo ve mutfak ekipmanlarımız her zaman ayrıdır hijyen sizin olduğunuz kadar bizimde önemli bir şarttır.

Merdivenler zeminler, döşeme türüne göre (halı, taş, laminat, epoksi, pvs vb.) uygun ürün ve sistemle silinip temizlenerek siz müşterilerimize gönül rahatlığı ile ofisinizin teslimi yapılır.

Fabrika Temizliği

Gümüşyel Temizlik tarafından Fabrika Temizliği konusunda faailyet alanınıza uygun ozel dezenfektanlar ve temizleyiciler ile temizlik hizmeti vermektedir. Periyodik temizlik bakım anlasmaları ile,Insaat halinde veya çalışmakta olan tüm atölye, imalathane ve fabrikaların tüm temizlik ihtiyacı detaylı olarak karşılanır.

Çalışacağı mekanın türüne göre temizlik yöntem ve malzemelerini seçme konusunda duyarlı davranan Gümüşyel Temizlik, büyük fabrika ve meskenler için de bu tavrını korumaktadır. Gümüşyel Temizlik, gıda üretimi yapan fabrikalarda temizlik malzemelerini zararsız ve kimyasal olmayanlardan seçer ve temizlik stratejisini de ona göre belirler.

Öncelikli olarak zemin ve duvar temizliği, cam ve pencerelerin yıkanıp silinmesi, eşya ve mobilyaların tozunun alınması, çöplerin atılması, tuvalet ve lavabolar ile koridor, merdiven ve asansör gibi alanların temizliğiyle ilgilen Gümüşyel Temizlik, hizmetlerini sizin istediğiniz periyotlara göre sunmaktadır. Bu açıdan ister günlük, haftalık veya aylık periyotlarda, ister tek sefere mahsus olmak üzere Gümüşyel Temizlik’in hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Fabrika temizlik şirketi olarak verdiğimiz hizmet detayları şöyledir: Camların silinmesi, duvarların silinmesi, mobilyaların tozunun alınması, çöplerin toplanması, lavabo ve wclerin temizlikleri, merdiven ve asansör temizliği, zemin temizliği. Fabrika temizlik hizmetimiz : Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da olmaktadır.

Gümüşyel Temizlik şirketi size her koşulda hizmet vermeye hazırdır. İnşaat sonrası, tadilat sonrası, eşyalı veya boş tüm meskenler için size uygun çözümler mevcuttur. Evlere, işyerlerine, dairelere, binalara, fabrikalara, ofislere, restoranlara, yemekhanelere, sağlık işletmelerine, dershanelere, otellere, üretim alanı veya depolara her zaman her yere aynı titizlikle hizmet veriyoruz.

Hiç kimse pis bir ortamda motive olmuş bir şekilde çalışamaz bu da müşteriye ürün hazırlayan insanları ve dolayısı ile müşteriye sunulan malın performansını düşürür dolaylı da olsa firmanın verimliliğine yansır. Sürekli en iyi hizmeti verebilme prensibinde olan firmamız endüstriyel alanlarda fabrikalarda üretim hanelerde genel temizlik ve makine temizliği konularında siz müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ayrıca bir fabrikanın sık ihtiyaç duyacağı inşaat ve tadilat sonrası temizlik ve dezenfeksiyonu istekleriniz doğrultusunda yerine getiren Gümüşyel Temizlik, bordrolama hizmeti de sağlamaktadır.

Gemi ve Yat Temizliği

Gemi temizliği hem yeni imalat hemde periodik şeklinde yapılır. Gemilerde kaptan köşkün, kameralar, merdivenler, telsiz, mutfak, revir katlarının hijyenik kimyasallarla her nokta en ince ayrıntısına kadar tekrar elden geçer ve teslim edilir. Periodik temizlikte kalıcı ve detaylı temizlik ürünleriyle hijyen sağlanır ve kullanıma sunulur.

Yat temizliği her türlü kirlenmeye maruz kalmış bir mekan olarak her alanı özel ürünlerle temizlenmeli ve parlatılmalıdır. Temizlenecek alana göre ahşap, deri, cam, pvc, plastik kaplama, halı, nikelaj kaplamalar gibi her noktaya ayrı kimyasal ve koruma uygulanarak temizlenmelidir. Gümüşyel Temizlik gereken hassasiyet ve önemi azami düzeyde gösteren ekibi ile bu alanda da hizmet vermeye devam etmektedir.

Halı ve Koltuk Yıkama

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden bir taneside halı ve koltuk yıkama hizmetidir.

Halı ve Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir.Yıkama en kötü ihtimalle yılda iki kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olucaktır aynı zamanda kullanım ömrüde artıcaktır.

YERİNDE HALI YIKAMA

Ev ve işyerlerinde bulunan duvardan duvara halıların yerinde yıkanması gerekmektedir. Halılarınızın üzerinde bulunan eşyaların yönleri değiştirilerek halılarınızın her tarafının yıkanması sağlanır.

Fırçalama işlemine başlamadan önce kuru vakum yöntemi ile halıların üzerinde bulunan tozlar ve kaba pislikler alınır.

Halıda bulunan lekeler için özel leke çözücü yardımıyla lekenin çıkartılması sağlanır.

Tapa işlemi bittikten sonra, uygun fırça ve uygun kimyasal yardımıyla fırçalama makinesi ile iyi bir şekilde ovulur. Bu işlem halının kirlilik derecesine göre bir veya iki kez uygulanır.

Fırçalama işlemi bittikten sonra vakum makinesiyle halının kirli suyu çektirilir. Daha sonra bol miktarda temiz su verilir ve en son oalrak verilen su geri çekilerek halı temizlenmiş olur.

Makine ağzının ulaşmadığı yerler el fırçasıyla ovulur ve küçük vakum ağzı sayesinde kirli su çektirilir.

Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra halılar ortalama 8 ila 10 saat arasında kurumaktadır.

KOLTUK YIKAMA

Şüphesiz olarak ev ve işyerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir. Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir , mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Unutmayın bizim uzmanlık alanımızdan biri Koltuk Yıkama dır. Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir.

Koltukların temizliğine yeterince önem gösterilmemektedir. ilkel temizlik yöntemleriyle koltuklarınızı temizlemeye çalışmak deformeye sebep olacaktır. Koltukların da diğer eşyalara gösterilen özenle temizlenmesi gerekmektedir.

Evde ya da işyerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikte yok edemeyeceğimiz bakteriler alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvarlanıp, hızla ürer. Halımız; özel koşullarda, doğru tekniklerle defenzekte edilerek yıkanmadığı sürece derinline temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar.

Villa Temizliği

Oda ve Salon Temizliği

 • Her evde buharlı makina, ıslak-kuru vakum ve ve ince toz alıcı alet kullanılır.
 • Her ev için yeni bez, sünger ve fırça açılır
 • Camların ve pencere doğramalarının silimi yapılır
 • Lamba, priz, avize, tablo, rafların temizliği
 • Halı süpürülmesi (istenirse yıkanması)
 • Kapıların silinmesi
 • Mobilya ve koltukların temizliği (istenirse yıkanması)
 • Bütün kapıların silimi, uygunsa buharla temizliği
 • Parke olan yerlerin ıslak vakum makinasıyla temizliği

Mutfak Temizliği

 • Fayanslar ve seramik alanların silinerek temizlenmesi
 • Islak-kuru vakumla veya mümkün değilse mopla zemin temizliği
 • Siyaha dönüşmüş derz aralarının buharla parlatılması
 • Dolap ve çekmecelerin boşaltılarak iç ve dış temizliği yapılması
 • Aspiratör, fırın ve civardaki yağların etkili yağ çözücü kimyasallarla temizlenmesi
 • Kapı, pencere camları, doğramalar silinmesi.
 • Buzdolabı, bulaşık makinası ve fırın gibi beyaz eşyaların çekilerek alt temizliğinin yapılması
 • Fırın ve buzlabının iç temizliği yapılır

Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği

 • Banyoda bulunan dolapların iç dış temizliği
 • Küvet, jakuzi, duşakabin ve tuvaletin ovulup parlatılması
 • Ayna ve camlı bölgelerin parlatılması
 • Yerlerin ıslak-kuru vakum makinasıyla veya mopla silimi
 • Fayans bulunan alanlarda duvar silimi

Bahçe Temizliği

 • Bahçede bulunan yaprak ve çöpler toplanırlar ve seramik alanların silinerek temizlenmesi
 • Çardak, sandalye ve masa silimi yapılır
 • Havuz kenarı saniter alan temizliği yapılır (istenirse havuz temizliği)

Siz de villanızı emin ellere teslim etmek istiyorsanız kalite ve titizliğiyle ön plana çıkan Gümüşyel Temizlik’ten bilgi almadan asla temizlik yaptırmayın. Bunun için firmamız size ücretsiz temizlik danışmanlığı da verecektir.

Zemin Cilalama

Mermer, çini, granit, seramik, pvc zeminlerin temizliği ve cilalanması, zeminin korunması ve estetik bir görünüm kazanması için periyodik zamanlarda yapılması gerekmektedir. Hizmete zemin fizibilitesi yapılarak başlanmalı, zemine göre makine ve cila maddesi kullanılmalı; uzun ömürlü, parlayan zemin kullanıma hazır hale getirilmelidir.

Farklı alanlarda farklı etkilere sahip olan zemin cilalamanın amacı, ev ve iş yeri zeminlerinin parlaklığını ve görüntüsünü sağlamakla birlikte zeminin zaman içinde kazandığı kayganlığı da yok etmektir.

Sektördeki hizmet anlayışını profesyonel temeller üzerine kurmuş olan Gümüşyel Temizlik’in zemin cilalama konusunda iki yöntemi vardır:

Bunlardan birincisi mermer ve traverten gibi kalsiyum karbonat içerikli, el değmemiş taşlarda kullanılan cilalama yöntemidir. Kristalize cilalama yöntemi adı verilen bu yöntem nispeten daha zor ve zahmetli bir yöntem olmakla beraber zeminin sağlamlığı ve parlaklığını ön plana çıkarır. Üstelik zeminin bakımını daha da kolaylaştırır.

Bu yöntem ile yapılan cilalamanın ömrü kullanım yoğunluğuna göre değişse de evler için 3, iş yerleri içinse 1 yıl olarak belirlenmiştir.

Diğer cilalama yöntemi ise polimer bazlı cilalar kullanılarak gerçekleştirilir. Bu tür cilalar, kendiliğinden parlaklığa sahip olduğu için herkes tarafından yapılabilmektedir.

Kristalize cilalamaya kıyasla daha az bir ömre sahip olan polimer cilalama yöntemi, PVC zeminler için kullanılan tek yöntem olma özelliğine de sahiptir.

Gümüşyel Temizlik, ev ve iş yerinizin zemin yapısına göre gereken yöntemi ve malzemeyi belirleyerek zemin cilalama hizmetini mükemmel şekilde yerine getirir.

Bu içeriği paylaşın: